در دنیای صنعتی امروز ضرورت دسترسی و استفاده از استانداردهای مهندسی جهت تولید و ارائه محصولات و خدمات بر کسی پوشیده است در جهت نیل به این مهم موسسه کتابهای الکترونیک هرکولس اقدام به تهیه و عرضه سیستم مدیریت استاندارد StandardsManager جهت دسترسی مستقیم و با سهولت به استانداردهای صنعتی نموده است. این نرم افزار توسط تیم مجرب برنامه نویسی موسسه طراحی و برنامه نویسی شده است. الگوی اولیه طراحی از نرم افزار Worldwide Standards Plus متعلق به شرکت IHS ایالات متحده بوده است که سعی شده با توجه به تغییر ساختار با امکاناتی بیشتر و منعطف تر با اعمال روشهای مهندسی نرم افزار طراحی شود. جمع آوری بازخوردهای نسخه های اولیه و نیاز سنجی کاربران و اعمال تغییرات و ایجاد امکانات جدید باعث شده است نسخه فعلی سامانه بسیار کاربرپسند تر و با امکانات همگون با نیازهای کاربران عرضه شود.
حرکت تولیدات نرم افزاری به سمت پردازش ابری و ارائه خدمات به شکل آنلاین در صنعت عرضه استانداردهای صنعتی نیز تاثیر گذاشت و شرکت IHS با ارائه خدمات خود تحت سیستم اینترنتی Standards Expert به عرضه خدمات خود به شکل نرم افزاری پایان بخشید. به جهت همگون سازی خدمات این موسسه با سیر جهانی توسعه نرم افزاری، نسخه تحت وب سامانه مدیریت استاندارد نیز با الگوبرداری از سیستم IHS Standards Expert عرضه شد و مورد استقبال شرکتها و نهاد های بزرگ صنعتی قرار گرفت.

سامانه مدیریت استاندارد ویندوز

امکانات سامانه :
1. امکان تعریف ، ویرایش و حذف استانداردها ، کاربران و ناشران
2. امکان تعریف و تعیین سطوح کاربری مختلف
3. بازگردانی کلمه عبور کاربر
4. موتور جستجوی قدرتمند اسناد
5. امکان نمایش داخلی و دانلود اسناد
6. اضافه کردن سند به لیست علاقه مندی ها
7. اضافه شدن خودکار سند به فهرست اخیر دسترسی
8. امکان تعیین محدودیت برای دانلود و مشاهده اسناد
9. امکان تعیین اعتبار برای دانلود و مشاهده اسناد
10. خرید آنلاین اعتبار و افزایش امتیاز کاربری
11. گزارش گیری از رویدادهای سامانه
12. امکان پشتیبان گیری ، بازگردانی و بازنگری دیتابیس
13. نمایشگر داخلی بدون نیاز به Acrobat Reader و با امکان جستجو داخل متن استاندارد
14. اعتبار سنجی کاربران در دوحالت Active Directory و Registration
دانلود کاتالوگ نسخه ویندوز سیستم مدیریت استاندارد                   دانلود کاتالوگ خصوصیات پایگاه داده سامانه مدیریت استاندارد                   دانلود نسخه دمو تحت ویندوز سیستم مدیریت استاندارد

نماد اعتماد الکترونیکی


مشتریان راهبردی

CopyRight 2008-2024© Hercules Ebooks Institute